גל רוגע - אודות

 

התמודדות עם הפרעות כמו חרדות, פחדים, סטרס ואף ADHD יכולה להיות מאתגרת, במיוחד כאשר היא נעשית על בסיס יומיומי. בזמנים בהם הסביבה אינה נוטה תמיד לראות את עמקי נשמתו של כל אדם, מטפל מקצועי זקוק להכשרה במגוון שיטות על להבין את מצוקותיהם של בני האדם על מורכבותן השונה, לרדת לעומקן וכן לתת להם מענה אישי ומקצועי, שיעזור בתהליך ההתמודדות עם הבעיה עד לפתרונה.

כדי להצליח ולהגשים את ייעודי בעזרה לאנשים, פניתי ללימודים אקדמאים וצברתי ידע מקצועי והכשרה בתחום הטיפולי.

 

קצת עלי

 

שמי גל יאירי וכבר  למעלה מ20 שנה שאני מלווה ילדים, בני נוער ומבוגרים הסובלים מתופעות הנלוות ללקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, ADHD. מתוקף אהבתי הרבה למתן טיפול ועזרה לאנשים מכל הגילאים, דאגתי תמיד להתעדכן ולהרחיב את הניסיון שלי בתחום ורכשתי ידע אקדמאי ממיטב המוסדות היוקרתיים והמובילים, כך שכיום תחום הטיפול הרגשי והחינוכי בילדים משמש לי כאבן יסוד לטיפול במבוגרים המתמודדים עם בעיות שיכולות להעיב באופן משמעותי על שגרת החיים וזאת בעקבות ההבנה כי עיקר הבעיות והקשיים מקורם בעבר.

 

תחומי ההתמחות שלי

 

ברשותי תעודת מורה מוסמך בכיר ותואר ראשון בחינוך מיוחד עם התמחות בלקויות למידה, כמו כן ברשותי תואר שני מאוניברסיטת חיפה מהמגמה לחקר היבטים פסיכולוגיים והתפתחותיים בחינוך,  שנים רבות עסקתי בטיפול במגוון רחב של בני נוער וסטודנטים הסובלים מקשיים רגשיים ולימודיים הנגרמים להם עקב הפרעות קשב ובעיות למידה שונות. בשנים האחרונות אני משמש כמטפל בכיר  (MASTER PRACTITIONER) המשתמש בשיטת ה- NLP ודמיון מודרך וכן הוסמכתי כמאמן שליטה בלחצים, בשיטת הביופידבק.

בחרתי להתמקד ולהתמקצע בשיטות מוכרות בתחום התרפיה, אשר הרפואה המודרנית אימצה אותן כטיפולים משלימים והצלחתן מוכחת ובטוחה.  הטיפולים בדמיון מודרך, NLP וביופידבק נמצאו יעילים לעשרות אלפי מטופלים בארץ ומאות אלפי מטופלים בעולם, אשר בחרו לערוך שינוי משמעותי בחייהם ובדרך זו, שהינה יעילה וקצרת מועד, הצליחו להסיר את כל העכבות והמכשולים. קיים מחקר מדעי נרחב המאשש את יתרונות הטיפול בכל אחת מדרכי טיפול אלו במצבי סטרס, חרדה ופחדים. אני רואה בעבודתי שליחות והתמחותי בתחומים אלו נועדה לשרת את הציבור ולתת שירות משמעותי ואפקטיבי לחברה בה אני חי.

 

ה'אני מאמין' שלי

 

אני מאמין כי כל שינוי צריך קודם כל לבוא מבפנים ומתוך הרצון שלך בשינוי, ברגע שזה קורה, השמיים הם הגבול.

בעזרת טיפול ב – NLP, דמיון מודרך ו/או ביופידבק יתאפשר לך לשנות את ההרגלים הנושנים אשר טבועים בך, להשיב את השליטה לידיך וכך לפעול לשינוי חייך מן הקצה אל הקצה.

 

אם אתה חש שנמאס לך מהמצב שבו אתה נמצא וברצונך לעשות שינוי משמעותי בחייך, אשמח לסייע לך.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ממש כעת בטלפון האישי שלי - 054-5678599 - או להשאיר את פרטיך באתר ואחזור אליך בהקדם!

 

 

 

בואו ונדבר, השאירו
פרטים ואחזור אליכם:

gal@galroga.com  גל רוגע

 

 

054-5678599 

 

  • Instagram
  • YouTube
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now