מה זה טיפול ב NLP ודמיון מודרך?
 NLP ודמיון מודרך אלו הן שיטות טיפוליות אשר עוזרות להבין את ההתניות והתגובות של האדם ופועלות לשנות אותן באמצעות תקשורת עם התת מודע עד ליצירת שינוי חיובי ומודע.


מה זה טיפול באמצעות ביופידבק?
ביופידבק זוהי שיטת טיפול המאפשרת לאדם לשלוט טוב יותר על תפקודיו הפיזיולוגיים (ביו) בעזרת קבלת משוב (פידבק) במצבים כמו סטרס, חרדות, פחדים וכן ADHD. באמצעות הטיפול לומדים כיצד לשלוט ולווסת את התפקודים הפיזיולוגיים.


מהי חרדה?
חרדה היא תגובה נפשית למצבים אשר מהווים איום או סכנה,הבאה לידי ביטוי בדרכים פיזיולוגיות שונות כגון הזעה מוגברת, דופק גבוה, תחושת מחנק וכו'.  

 לעתים מדובר בתגובה טבעית אשר נוטה לחלוף מעצמה, אולם ישנם אנשים אצלם תגובה זו מתרחשת ללא שליטה, אינה פרופורציונלית או אינה מבוססת ביחס לגודל האיום. מה שעלול לפגוע באיכות החיים באופן משמעותי.


כיצד יכול הטיפול לעזור לסובלים מחרדה?
טיפול בחרדות באמצעות NLP דמיון מודרך וביופידבק וכן השילוב ביניהם, נבנה על בסיס הבעיה הספציפית ממנה סובל המטופל כך שמותאם לצרכיו באופן אישי. בעזרת הטיפול ניתן לשנות את תפישת המציאות בתת המודע וכך לאפשר למטופל לשלוט טוב יותר בתגובותיו ולהתמודד עם מצבים מאתגרים בעזרת הכלים הנכונים, המאפשרים חשיבה צלולה ושלווה.


 מהם פחדים?
פחדים הם תחושה לא נעימה שנגרמת כתוצאה מחשיפה לגירוי חיצוני או מנטלי שמתפרש כמהווה איום או סכנה. ישנם אנשים אשר הגורם מאיים מלווה אותם באופן תמידי כך מה שיוצר אצלם מחסומים שפוגעים באיכות חייהם.

 

כיצד יכול הטיפול לעזור לסובלים מפחד?
באמצעות טיפול בפחדים אנו נפעל לשחרור כל המחסומים העומדים בפניכם ונהפוך את התגובות שלכם בעת מצבים של פחד למודעות, כך שתוכלו לווסת את תגובותיכם ולשלוט בהן כליל וכך למעשה לשנות את חייכם לחלוטין.


מהו סטרס?
סטרס הוא מצב בו האדם שרוי בלחצים נפשיים גדולים כתוצאה מריבוי אירועים מלחיצים אשר עולים על יכולתו להתמודד. סטרס עלול לגרום למאבק קיומי של ממש המעמיס על מערכת הגוף השונות.


כיצד יכול הטיפול לעזור לסובלים מסטרס?
טיפול בסטרס בעזרת ביופידבק ו -NLP דמיון מודרך הוא טיפול מאוד ממוקד והצלחתו מוכחת. באמצעות הטיפול ניתן להגיע להרפיה, להבין את תגובות הגוף למצבי סטרס וכן לפעול לוויסות שלהן. 

 

מהי הפרעת קשב וריכוז?
הפרעת קשב וריכוז באה לידי ביטוי במצבים בהם יש קושי לגייס יכולות כמו קשב וריכוז לצורך ביצוע פעולות שונות. תסמיניה של ההפרעה הם תזזיתיות, קושי בהתארגנות, קושי לסיים מטלות, קושי לסנן גירויים חיצוניים ועוד.

 

כיצד יכול הטיפול לעזור לסובלים מADHD-?
הטיפול ב-ADHD למעשה נותן פידבק להתנהגות פיזיולוגית רצונית וכך למעשה עוזר למטופל לזהות תגובות רצוניות ולשלוט בתגובות פחות רצוניות, תוך שימוש בכלים ייחודיים וחווייתיים.

 

בואו ונדבר, השאירו
פרטים ואחזור אליכם:

gal@galroga.com  גל רוגע

 

 

054-5678599 

 

  • Instagram
  • YouTube
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now