בלוג

November 9, 2015

 

אחרי טיסה של כל משפחתנו לחופשה בחול- החליטו הורי לא לאפשר לי יותר לטוס אתם.  טסנו לאירופה, הורי ואחי, ואני שהייתי כבן 14- השתעלתי, הקאתי, בכיתי כל הדרך. רופא שהיה במטוס נתן לי כדור הרגעה, ואמר להורי כי יש שתי אפשרויות. או שאני מפתח מחלה, או שאני בהיסטריה מהטיסה.  הורי...

November 8, 2015

 

 

שמי אור. ואני תלמידת תיכון העומדת לפני המשך בחינות בגרות, ובעיקר נמצאת בשלב מתקדם של בחינות , ראיונות ומילוי טפסים לקראת שירותי הצבאי.

אני תלמידה טובה, לא מצטיינת אבל מעל הממוצע. לא נזקקתי לשיעורי עזר, והבנתי תמיד את החומר. אלא שלא הצלחתי במבחנים. סבלתי מידיים מזיעות,...

November 3, 2015

 

שמי נורית ואני בת 43. מי לא מכירה את היו יו הזה ? את רזה ויפה , מתחתנת , יולדת, משמינה, מרזה, מתעמלת הולכת לחוגי דיאטה. אוכלת חסה ושותה מים. ובכל זאת שוב עולה במשקל…

 פה "רק עוזרת לילד לגמור מהצלחת", פה "רק טועמת מהקינוח", שם "לא נעים להעליב את בעלת הבית" – מכירים… ובס...

November 3, 2015

 

שמי בן. סיימתי לפני ארבע שנים את שירותי הצבאי. שרתתי ביחידת שדה, ומהיותי קצין נשארתי בצבא עד גיל 26.

בצבא למדתי לתואר ראשון, ועכשיו אני עובד במשרה חלקית ומסיים תואר שני במנהל עסקים. לפני  4חדשים התחתנתי. לפני החתונה -חברתי ,שהיא עכשיו אשתי, הציגה בפני תנאי. שאפסיק לעש...

October 17, 2015

                                                               מוזיקה מרגיעה     

 

...

Please reload

מהו הכלי הטיפולי הקרוי ''דמיון מודרך'' ובמה ייחודו.

 

הכלי הטיפולי ''דמיון מודרך'' מאפשר  למטופל להגיע בתקופה קצרה לאיזורים העמוקים בנפש, ולמפות, כמו בבדיקת אולטרה סאונד , את האיזור הבעייתי הגורם לו כאב, תסכול, חרדות, ומפריע לו במהלך החיים.

 

 יתרונו של הדמיון המודרך הוא בהיותו בלתי פולשני ובכל זאת חד וחודרני, ובהיותו אבחנתי וטיפולי גם יחד. האבחנה והטיפול הולכים יד ביד .    בכל שלב נחשף קטע המוביל להתמודדות אתו, וכל שלב ושלב מוביל לשלב הבא.

 

יתרון נוסף של הטיפול בדמיון מודרך הוא משך הזמן. תוך עשרה, שנים עשר מפגשים , ניתן להגיע לתוצאה מספקת.  הטיפול מביא את המטופל לקיים דיאלוג עם עצמו, לאזן בין המעצור  הבלתי מודע לבין השאיפה לתוצאה מספקת.

 

כמובן שיש מקרים רבים בהם נדרש טיפול ממושך יותר בדמיון מודרך–כמו בהתמודדות עם טיפול בכאב. או  בתהליך של הפריה חוץ גופית.  

     מקרים כמו חרדה טרום ניתוחית , פחד טיסה, חרדת בחינות, הפרעות שינה מלוות בפחד מחשיכה, -יכולים להשתפר תוך תקופה קצובה עם המלצה למפגשים חד פעמיים חוזרים מדי תקופה.

 

הטיפול בדמיון מודרך הוכח כמתאים לנשים וגברים בכל הגילים . לגבי ילדים – מטפל מוסמך יודע לקבוע אם ילד אכן מתאים לטיפול זה. יש הוכחות להצלחה בטיפול בדמיון מודרך בהפרעות קשב, בחרדת בחינות, בחרדות חברתיות , פחדי טיסה, וקשיים חברתיים הנובעים מחרדות סמויות.

 

לאחרונה , לאחר גיבוש עמדות המוסדות הרפואיים הבינלאומיים ולהגדרה של מחלת הפיברומיאלגיה – מומלץ הטיפול בדמיון מודרך וnlp במחלה זו כחלק ממכלול הכולל שינויי תזונה ואימון גופני. ושוב, גם כאן יתרונו המובהק של טיפול בדמיון מודרך – הטיפול אינו פולשני, וכי המטופל והמטפל שולטים יחד על קצב ההתקדמות של הטיפול. ניסויים שנעשו בבתי חולים ומוסדות רפואיים בארץ ובח'ול מאשרים את העובדה שבעקבות הטיפול קורים שינויים בלחץ הדם, אפילו בהרכב הדם .שינויים המאשרים את חלקו של טיפול זה בהחלמה.

 

זה מוביל לתחום נוסף בו מסייע הטיפול בדמיון מודרך- סיוע בהצלחת תהליך ירידה במשקל. תהליך המחייב שינוי תפיסה והתמודדות עם חשיפת מקור אכילת היתר. [אכילה rdah,, פחדים, טראומות].

 

בהמשך ארחיב את התיאור של  קשת הבעיות הניתנות לפתרון בעזרת הדמיון המודרך וכן אביא עדויות מטופלים שהטיפול בדמיון מודרך סייע להם בפתרון בעיותיהם.  

מרגישים שתרצו טיפול בדמיון מודרך? התקשרו כבר עכשיו או שלחו פרטיכם ואשמח לסייע לכם!

 

 

 

Recent Posts
Please reload

November 9, 2015

October 17, 2015

Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

בואו ונדבר, השאירו
פרטים ואחזור אליכם:

gal@galroga.com  גל רוגע

 

 

054-5678599 

 

  • Instagram
  • YouTube
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now