ביטחון עצמי

 

ביטחון עצמי נובע מהערכה סובייקטיבית של האדם את עצמו ובכלל זה – איך האדם חושב שהוא נתפס על ידי הסובבים אותו – בלי קשר לשאלה האם הצדק עמו בנקודה זו. במילים אחרות, קיומו של ביטחון עצמי נובע מהערכה עצמית חיובית, בעוד שהיעדר ביטחון נובע מהערכה עצמית שלילית.

 

אדם בעל ביטחון עצמי הוא אדם הצועד במסלול בטוח להצלחה ולהפקת המיטב בחיים, בעוד שאדם ללא ביטחון יהיה בעל עכבות ומחסומים אשר ימנעו ממנו להגשים את שאיפותיו או ליצור רושם ראשוני חיובי על אחרים. יתרה מכך, אדם עם ביטחון עצמי יגלה כוחות גדולים יותר להתמודד עם אתגרים בחיים ולהחשיב את עצמו כראוי לאושר, בשונה מאדם ללא ביטחון עצמי.

 

טיפול בגל רוגע והשפעתו על ביטחון עצמי

 

רבים האנשים שמגיעים לגל רוגע במטרה לשפר את ביטחונם העצמי, היות והטיפול הנו קצר וממוקד ובסופו מוסרים כל המחסומים המונעים מן האדם למצות את המיטב מחייו ומיכולתו. טיפול ב – NLP ודמיון מודרך המבוסס על עקרונות הפסיכולוגיה החיובית בשילוב ביופידבק, הנו טיפול שהוכיח את עצמו כיעיל ומועיל לאנשים רבים בארץ וברחבי העולם, אשר חסרים בביטחון עצמי כתוצאה מסיבות שונות. הטיפול המוצע מותאם אישית  לכל פונה ויכול לחולל פלאים ולהחזיר ביטחון עצמי שאבד – או לשקמו ולבנותו מן היסוד. לאחר מספר טיפולים תוכלו להרגיש בשינוי לטובה שחל בכם ולהציג את עצמכם לעולם בביטחון – גם אם לא יכולתם לעשות זאת בעבר.

לקבלת מידע נוסף אודות הטיפול צרו קשר טלפוני כעת או השאירו את פרטיכם באתר ויסופקו לכם כל הפרטים.

בואו ונדבר, השאירו
פרטים ואחזור אליכם:

gal@galroga.com  גל רוגע

 

 

054-5678599 

 

  • Instagram
  • YouTube
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now