הפרעת קשב וריכוז - ADHD

 

ADHD זוהי הפרעה נוירולוגית מולדת אשר באה לכדי ביטוי בקושי להקשיב ולהתרכז לאורך זמן, קושי לשלוט בהתנהגות ובעודף מרץ.  מחקרים מוכיחים כי בקרב הלוקים ב – ADHD, קצב העברת המידע נמוך יותר כתוצאה ממחסור במוליכים עצביים.

 

התסמינים של ADHD מתבטאים בקושי בהתארגנות ובסיום מטלות, קושי בעמידה בלוחות זמנים, קושי בישיבה ממושכת, קושי בסינון גירויים חיצוניים או הסחות דעת וכדומה. קשיים אלו ואחרים משפיעים על הסובלים מ-ADHD להגיע לכדי הישגים בלימודים, מה שעלול לפגוע בדימוי ובביטחון העצמי.

 

היות ו – ADHD זוהי תופעה נוירולוגית – הרי שהטיפול הקונבנציונלי שלה הוא טיפול תרופתי. יחד עם זאת לטיפול זה ישנם חסרונות כך שבשנים האחרונות עלה הצורך בפיתרון שעוזר להגיע אל שורש הבעיה.

בעזרת טיפול בביופידבק, בשילוב עם NLP ודמיון מודרך, ניתן לעזור למטופל לרכוש שליטה על גופו וכן על תגובותיו הפיזיולוגיות וכך למנוע מהן לשלוט בו.

 

שילוב השיטות הללו בטיפול ב –ADHD הנו תהליך קצר יחסית, ומוביל לשינוי אמיתי ומוכח בחייהם של הסובלים מ- ADHD. בעזרת כלים טיפוליים ייחודיים אלו, ניתן לתת לילדיכם את הכלים להצלחה שיעזרו לו להתגבר על קשיים הנובעים מ-ADHD .

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת היכרות צרו קשר או השאירו פרטים באתר ותענו בהקדם.

בואו ונדבר, השאירו
פרטים ואחזור אליכם:

gal@galroga.com  גל רוגע

 

 

054-5678599 

 

  • Instagram
  • YouTube
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now