סטרס(לחץ נפשי)

 

חיי השגרה האינטנסיביים המאופיינים עם העולם המודרני עלולים לא פעם להוביל אותנו לתחושה של לחץ - ואכן תחושה זו הנה מובנת. אולם ישנם מצבים בהם הסטרס שאנו חשים אינו חולף אלא מהווה מאבק קיומי ממשי המפעיל לחץ על מערכות הגוף והנפש, משפיע באופן משמעותי על כל היבטי החיים ומוביל למצוקה אמיתית. הכוחות הנפשיים אותם אנו צריכים לגייס לצורך טיפול במצבים כמו סטרס יכולים לגרום למלחמת התשה בגוף, מה גם שאותו לחץ נפשי פוגע בצורה קשה באיכות חיינו ומוביל למצבי חרדה, מתח נפשי, דיכאון וחוסר הנאה בסיסי מהחיים.

 

השינוי מתחיל מבפנים

 

אם נמאס לכם לחיות כשאתם מצויים בסטרס תמידי וברצונכם להוביל לשינוי מהותי בחייכם, הרי שב "גל רוגע" תמצאו את הפתרון המושלם לכך  – טיפול ממוקד בסטרס באמצעות שילוב של NLP , דמיון מודרך וביופידבק, שיטות טיפול מוכחות מעולם התרפיה ולהן אחוזי הצלחה גבוהים.

 

באמצעות הטיפול ניתן להגיע לעולם התת מודע שלכם, ולטפל בקשר בין הגוף לנפש, כך שתלמדו איך לשלוט בתגובותיכם וכיצד לשחרר את כל המחסומים שמעכבים אתכם, כך שתחיו חיים משוחררים ומהנים.

 

אחרי הכל, אתם זכאים לאיכות חיים שתאפשר לכם באמת למצוא שלווה ורוגע – ממש כמו כל שאר האנשים.

בעזרת הטיפול  ב "גל רוגע" תוכלו לשנות את אורח חייכם מן הקצה אל הקצה ולהתחיל בחיים חדשים. לפרטים נוספים או לתיאום פגישה צרו עמי קשר עוד היום!

 

 

 

בואו ונדבר, השאירו
פרטים ואחזור אליכם:

gal@galroga.com  גל רוגע

 

 

054-5678599 

 

  • Instagram
  • YouTube
  • w-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now